עיריית נתניה ועמותת היכל התרבות העירוני יקיימו את הפסטיווקאלי זו השנה השלישית, זאת בעקבות ההצלחה לה זכה הפסטיבל בשנים הקודמות.

הפסטיווקאלי, שיתקיים החודש במשך שלושה ימים, 20-22 באוגוסט, יארח את מיטב אמני הזמר העברי מכל הזמנים, בשלל מופעים לכל המשפחה, הן לקטנים והן לגדולים שיתקיימו באמפידשא בעיר ימים ובהיכל התרבות ע"ש אריק איינשטיין בעיר ימים בניהולו האמנותי של אילן גלבוע.

הפסטיווקאלי בשנים קודמות | צילום: עיריית נתניה

את תחילת הפסטיבל (20.8 ) יפתחו "הבנאים" הלא הם גברי, אורי, ובועז ביחד עם "הפוליאקובים" אריאל, יעל, ואיתמר ביחד עם חבורת הזמר "בריזה" במופע המיוחד "יש לי יום יום חג". בהיכל התרבות ע"ש אריק איינשטיין יתקיים המופע "גונבי הנשיקות" של אורי בנאי ומיי פיינגולד כמחווה לנאווה סמל ז"ל, סופרת ומחזאית ישראלית.

למחרת (21.8), יעלה לבמה באמפידשא בעיר ימים אחד מגדולי הזמרים והיוצרים הישראליים, יהודה פוליקר במופע להיטים משובח, וישלב בין גיטרות ובוזוקי, מקצבים יוונים - ים תיכוניים לצד להיטי רוק.

בהיכל התרבות ע"ש אריק איינשטיין יזכה הקהל להיזכר בשירי הילדות האהובים עם המופע " הכל אני יכול בחופש הגדול" בהשתתפותם של עמרי רוטברד, דוריס נמני, בן נפתלי, ויעלי ארז.

לסיום הפסטיווקלי (22.8) באמפידשא יעלה המופע "שמר פינת וילנסקי" כמחווה למשה וילנסקי ונעמי שמר בהנחייתו של אבשלום קור ובהשתתפות תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית בניצוחו של דודי זבה, כתריה, "הכל עובר חביבי" ויונית שקד. בהיכל התרבות ייהנו באי הפסטיבל משיריו של יגאל בשן ו"הופה היי" במופע "ילד פלא בארץ הצבר" בהשתתפותם של משה דץ, אבי דור, ושלישיית בוגרות "בית צבי".

המופעים יתקיימו בשעה 21.00 באמפידשא בעיר ימים, ובשעה 18.30 בהיכל התרבות ע"ש אריק איינשטיין. כמו כן, בימי הפסטיווקאלי בשעה 23.00 יתקיימו ערבי שירה בהיכל התרבות ע"ש אריק איינשטיין עם מיטב מנחי שירה בציבור, אמנים וחבורות זמר בהצדעה לפס הקול של הזמר העברי לדורותיו.

הכניסה לכל המופעים הינה חופשית (מלבד המופע של יהודה פוליקר בעלות של 50 ש"ח לתושבי נתניה ו-75 ש"ח לתושבי חוץ (כרטיסים בטלפון-09-8308811).