מדי יום ראשון בשעה 20:00 במהלך חופשת הקיץ תוכלו ליהנות מחוויה קולנועיות לכל המשפחה ברחבת הפארק של קניון עיר ימים עם מיטב סרטי האנימציה שוברי הקופות בגרסאות מדובבות – והכל ללא תשלום. ההקרנות יתקיימו על מסך גדול תחת כיפת השמיים. מה מחכה לכם?

פסטיבל סרטים בקניון עיר ימים, הכניסה חופשית. צילום: אייל פרנקו

14.7 תפוס ת'גלים 2 (2017) - קודי מאבריק וחבורתו חוזרים, והפעם, הם במרדף אחר חוף מסתורי שנחשב לבעל הגלים הגבוהים בעולם. צוות צילום עוקב אחר מסעם, ומלבד התככים והחברויות שבין הגולשים, צפוי לתעד כמה חוויות מסוכנות למדי שמזמן להם הכחול הגדול.

21.7 מפלצות בשלג (2018) - בקרב קהילת מפלצות השלג "ביגפוט" מסתובבת אגדה אורבנית המספרת אודות קיומם של יצורים קטנים ומופלאים בשם "סמולפוט", שהם למעשה בני אדם. שני ביגפוט סקרנים יוצאים להרפתקה להוכיח את השמועה ולהביא בחזרה לכפר הוכחה חיה. 

28.7 לגו ניג'גו (2017) - שש נינג'ות צעירות צריכות להגן על האי שלהם הקרוי נינג'גו. בלילה הם לוחמים מהוללים שמנצלים את כישוריהם להילחם ברשעים ובמפלצות, בעוד ביום הם בני נוער רגילים שמשתדלים להתמודד עם בית הספר התיכון.

4.8 בייבי בוס (2017) - כיצד משפיעה הגעתו של תינוק חדש על המשפחה ועל אחיו הגדול, כשהיא מסופרת מנקודת מבטו של אחיו בן ה-7. 

11.8 ליאו דה וינצ'י שודדי האוצר (2018) - לאונרדו, לורנזו חברו ומונה ליזה מושא אהבתו, מבלים את ימיהם בשיפור המצאותיו המדהימות של לאו. מספר סיפורים מגלה להם על אוצר נחבא והם יוצאים בעקבותיו, אך פיראטים מסוכנים שמעו גם הם על האוצר ומנסים להשיגו לפניהם. החברים משתמשים בהמצאותיו החדשניות של לאו ומצליחים למצוא את האוצר... אך הפיראטים אינם מוכנים לוותר עליו בקלות.