אם עוד אין לכם תוכניות לשעות הפנאי, יש לכם הזדמנות ליהנות ממגוון רחב של קורסים שנותנים דגש על העשרת הידע בתחומי התרבות והאקטואליה.

כבר במהלך השבועות הקרובים יפקדו את הקתדרה בנתניה דמויות מובילות ומעצבי דעה, החל מהעיתונאי יואב לימוד והצלם זיו קורן שיספקו תמונות מצב עדכנית על התקיפות החשאיות בסוריה, הסופרת נועה ידלין והשחקנית ליאורה ריבלין שישוחחו על הפיכת הטקסט הסיפרותי "שטוקהולם" לתסריט טלוויזיוני וגם העיתונאית לוסי אהריש שתספר על ההתמודדות שלה כאישה עצמאית, מוסלמית וישראלית.

תמונת מצב עדכנית על המתרחש בסוריה | תמונה: יואב לימור, ויקיפדיה -

תוכניות הלימוד המגוונות של הקתדרה בנתניה מציעות לכל אחד ואחת קורסים מיוחדים שנבנו בקפידה ומועברים על ידי המרצים הטובים בתחומם. אין צורך בידע קודם, כך שאתם לא חייבים להיות בקיאים בתחום הנלמד, אלא להיפך – זוהי הזדמנות להעשיר את הדעת בנושאים חדשים ומרתקים. מעבר להיבט הלמידה, הרי שזוהי גם אפשרות נהדרת למפגשים חברתיים, היכרות עם אנשים חדשים והתמקדות בנושאים שמעניינים אתכם אבל אף פעם לא הספקתם ללמוד.

אז מה מחכה לכם?

במסגרת תוכניות התרבות תוכלו לצאת למסעות כורסא אל מדינות רחוקות, כמו אתיופיה הפראית או הפנינה ההודית סרילנקה, באמצעות הרצאות מרתקות המשלבות תמונות, נופים וחוויה בלתי נשכחת. עולם הקרימינולוגיה יוצג בקורס ייחודי שיכנס אל נבכי עולם הפשע, המשטרה והפסיכולוגיה שעומדת מאחוריהם וניתן גם לברוח אל עולם הקולנוע בסדרה ייחודית המשלבת הקרנת סרטים של טובי הבמאים העולמיים עם דיון והרצאה.  מיטיבי הלכת מוזמנים להצטרף אל טיולים מאורגנים שיאפשרו לכם להכיר מחדש את ההיסטוריה של ישראל.

מסעות כורסא למדינות רחוקות | צילום: Tomasz Solinski-

מעבר לעשרות ההרצאות וקורסי העשרה המיוחדים, תוכלו להגיע אל ערבים מיוחדים שיכללו קונצרטים, סדנאות הורות, קורס צילום ואפילו סדנאות סטיילינג אישי. אז אם עוד לא עשיתם תוכניות לשנה הקרובה, יש לכם הזדמנות להגיע אל הקתדרה בנתניה, לגלות וללמוד עולם חדש, ממש ליד הבית שלכם.

לקטלוג הקורסים והפעילויות של הקתדרה בנתניה

-