קניון עיר ימים מתחדש | צילום: יח"צ

חודשיים של זמן פנוי עם הילדים בחופש הגדול הם תקופה לא קצרה, יש שיאמרו אפילו ארוכה מדי, והחיפוש אחר פעילויות להעסיק אותם במהלך חופשת הקיץ עלול להיות מתיש ויקר, במיוחד כשצריך לגוון כל הזמן בפעילויות כדי שהילד לא ישתעמם.

תשובה מצוינת לדילמה זו תוכלו למצוא בקניון עיר ימים בנתניה שפותח בקונספט ייחודי של עיר הפסטיבלים – פסטיבל קיצי מתחלף מדי שבוע, בימים שני-רביעי בין התאריכים 29.7-21.8. כל פסטיבל יוקדש לפעילות אחרת בתחום שילדים אוהבים – מגיבורי על, דרך דמויות הילדים האהובות ועד מותג פליימוביל וספרי הילדים הקלאסיים – והכל ללא תשלום.

בפסטיבל הראשון, שיתקיים בין ה-29-31.7, יגיעו גיבורי העל האהובים - באטמן, סופרמן וכמובן וונדר-וומן שלנו לפסטיבל "ליגת הצדק".  במתחם וונדר-וומן וסופרמן- הילדים ייהנו מהכנת צמידי כוח של גיבורת העל ומובייל חלומי לחדר של סופרמן, במתחם באטמן- הילדים יכינו גלימות ומסכות של באטמן ויהפכו לגיבורי על ובמסלול מכשולים - הילדים יעברו מסלול הכשרה לגיבורי על שבסופו יקבלו תעודת גיבור על מתחיל. בנוסף תהיה בפסטיבל פינת איפור ברוח הדמויות האהובות.

עיר פסטיבלים בקניון עיר ימים | צילום: איוונט פרו

שבוע לאחר מכן יתקיים פסטיבל עם הדמויות האהובות מסדרות האנימציה - סמי הכבאי, מטוסי על ותותית. הפסטיבל יחולק לארבעה מתחמים: מתחם סמי הכבאי- בו יעברו הילדים מסלול הכשרה לכבאים צעירים בסופו יקבלו תעודת כבאי צעיר. מתחם מטוסי על- בו יבקרו הילדים מדי יום בארץ אחרת ויכירו תרבויות חדשות יחד עם המטוסים האהובים, ג'ט , ליזי, ג'רום דוני ועוד. מתחם תותית- סדנת יצירה מקורית בה יכינו הילדים מובייל ממותג לחדר ומתחם פוני קטן שלי- מתחם קסום ומיוחד של הדמות האהובה בו ייהנו הילדים מהכנת קשתות פוני-חד קרן.

בין התאריכים 12-14 באוגוסט  פליימוביל – המותג האהוב על הילדים - יגיע לקניון עם מתחמים יפהפיים של פיות, אבירים, איים אבודים ועוד שלל ערכות משחק פליימוביל אותן יוכלו הילדים להרכיב. בפסטיבל יהיה גם מתחם מיוחד של לוחמי פליימוביל - שוטרים, כבאים, פיראטים דרקונים ועוד ומתחם יצירה בו הילדים יוכלו להכין תיק עם הדמויות המוכרות והאהובות של פליימוביל.

בפסטיבל האחרון יתעוררו לחיים ספרי הילדות הקלאסיים בשורה של מתחמים ברוח הספרים שכולנו גדלנו עליהם. מתחם מעשה בחמישה בלונים-  הפעלת בלונים לקטנטנים, מתחם תירס חם- שעת סיפור והכנת תיאטרון אישי על מקל עם הדמויות מתוך הסיפור, מתחם דירה להשכיר והבית של יעל – סדנאות יצירה המתחברות לדמויות ולסיפורים ועמדת צילום בה יוכלו הילדים להצטלם בתוך הארגז של הבית של יעל ובבניין הכי מפורסם במדינה- מתוך הסיפור דירה להשכיר.