שם: מיטל גפן

גיל: 32

קצת על עצמי: "גרה בנתניה, בקריית השרון. נשואה לחגי (מעצב תכשיטים) ואמא לליב (אני בחרתי לפני בר רפאלי) בת 3.5". 

מה העסק שלך?
"סטייליסטית, קניינית ובלוגרית אופנה".

-

ארון הבגדים של מיטל גפן (צילום: אישי)

-

למה דווקא סטייל? 
"מאז שהייתי קטנה עולם הזוהר והיופי משך אותי. אולי זה כי אמא שלי למדה אופנה ותמיד דאגה לתפור לנו את הבגדים הכי מיוחדים ויפים.
אסתטיקה ואנשים הם דברים ממש חשובים בשבילי. אני מאוד אוהבת לעזור לאחרים ולגרום להם להרגיש טוב עם עצמם ובאותה נשימה אני אוהבת שדברים יפים מדוייקים ושלמים לעין אז לא מפתיע שבחרתי מקצוע שמשלב בין שני הדברים הללו".

-

פשוט ג'ינס

-

איך הכל התחיל? 
"לפני 7 שנים עבדתי בחברה גדולה בתל אביב כמנהלת צוות מכירות. באחד הימים אחת הבנות תפסה אותי במטבח בהפסקת צהריים ואמרה לי שהיא חושבת שאני חייבת לנסות לשלב בחיי עבודת סטיילינג כי אני תמיד מתלבשת מאוד מיוחד וכי יש לי טא'ץ לשילובים יוצאי דופן. זה נורא החמיא לי (כאחת שמאוד אוהבת אופנה) אבל לא לקחתי את זה ברצינות והמשכתי בעבודה המנהלתית ובלימודי התואר בתקשורת. הזמן חלף ועברנו לגור במיאמי, בעלי השתתף בשבוע האופנה (כמעצב תכשיטים) וכשראיתי את מה שהלך שם על השטיח האדום ובמסלול ואיך שהרגשתי סביב האירוע הבנתי היא צדקה ושזה התחום שגורם ללב שלי לפעום ממש חזק. כשחזרנו לארץ ישר נרשמתי לקורס סטיילינג בשנקר ומאז אני יכולה להגיד בפה מלא שאני עושה את מה שאני אוהבת".

מה מניע אותך? 
"הצורך להיות מאושרת ולעשות את מה שעושה לי טוב, תוך כדי עזרה לאנשים שירגישו טוב עם עצמם. בנוסף, פרפקציוניזם וצורך להוביל והצליח בכל מה שאני עושה".

מה היתה הנקודה שהבנת שזה קורה, העסק מצליח

מאחורי הקלעים מצילומי הפקה בארה"ב למותג בלוברי "כשעוד הייתי בקורס, בשנת 2013, פנתה אליי טל אלבלנסי פרבר (עורכת האופנה של עיתון GOSTYLE ומי שהייתה המרצה שלי בשנקר בקורס דאז) ואמרה לי שהיא ראתה המון בנות שעושות את הקורס הזה ושהיא לא עושה את זה אף פעם אבל שהיא ממש מאמינה בי וחושבת שיש לי את זה ושאם אני ארצה שהיא תמליץ עליי ותעזור לי היא תשמח לעשות את זה".

ספרי על לקוחה זכורה במיוחד
"לקוחה ששנאה להתלבש ולא התחברה כלל לאופנה והיום היא זו שמכתיבה אופנה לכל החברות שלה. היא אומרת שזה בזכותי. שפתחתי לה עולם חדש שלא הכירה כלל לפני".

ספרי על קושי בדרכך כיזמית צעירה ואיך התגברת עליו
"אני חושבת שהקושי הגדול ביותר הוא להגיע ללקוחות חדשים. ההחלטה לעסוק בתחומים שונים בסטיילינג הייתה שקולה ומודעת ואני מודה עליה עד היום. אני עושה המון סטיילינג אישי וקניינות וככה עוזרת לאנשים להיות בגרסא הטובה ביותר של עצמם, עושה גם סטיילינג בהפקות אופנה למגזינים המובילים בארץ ולחברות מסחריות מובילות, יש לי ערוץ יו טיוב שנותן טיפים באופנה (GRIDISTYLE) אני מעבירה סדנאות בנושא סטייל ואופנה וכותבת טור קבוע בעיתון ובאתר של KSN בנושא אופנה. כל אחד מהתחומים עוזר לי לדחוף תחום אחר ולצרף לקוחות חדשים לעסק שלי".

מה המוצר שלך שהכי אהבת? ולמה? הסטייל מדבר בעד עצמו
"אני חושבת שאני הכי נהנת מהערוץ שלי כי הוא כל כולו הבייבי שלי ורק שלי. אני בוחרת את הנושא בכל סרטון, עושה את הסטיילינג, אחראית לטקסט, בוחרת את זוויות הצילום המוזיקה והעריכה. אני חושבת שהוא גם משלב בתוכו את כל תחומי העיסוק שלי כי הוא מספק טיפים בסטייל לכל אחת. זו למעשב הפקת אופנה לכל דבר, אני "מרצה" ומעבירה טיפים בתחום ואומרת את זה בדרך שלי, עם האמירה האישית שלי אבל בדרך שתתאים לכל אחת".

איך הנתנייתיות שלך עוזרת לך בעסק
"לפני הכל אני "מיטל גרידיש" וגרידיש זה מותג בנתניה. בגלל זה גם בחרתי בשם GRIDISTYLE זה חלק בלתי נפרד ממני".

מסר לאומה..
"אל תשאל מה העולם צריך. תשאל את עצמך מה מחייה אותך ותדאג להגשים את עצמך כי מה שהעולם צריך זה אנשים מאושרים שמגשימים את עצמם".

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו