אחרי ההדחה הכואבת מגביע המדינה, חיפשה מכבי נתניה להתאושש הערב בליגה מול האחרונה בלאומית, מכבי שעריים, אך פתיחת מחצית שנייה עגומה כמעט ועלתה לה בשלוש נקודות. שעריים פתחה בסערה הצליחה לחזור מפיגור שני שערים אבל המזל כנראה, הולך עם הטובים. בתוך תוספת הזמן פנדל לנתניה הכריע את ההתמודדות לטובת הבחורים של סלובודן דראפיץ'.ערן לוי- צילום מסך- מעמוד מכבי נתניה בפייס

בדקה ה-12 עלו הצהובים שחורים ליתרון ראשון: קוגבניה מסר חכם מצד שמאל, דיא סבע שהגיע מהפינה הנגדית נגח חזק לרשת, 0:1 לנתניה. בדקה ה-39 הכפילה נתניה את יתרונה, ושוב היה זה סבע שפרץ לרחבה ובבעיטה מדויקת קבע 0:2.

המחצית הסתיימה ביתרון מבטיח אך שעריים עלתה שונה חצי השני ופתחה אותו בלחץ שהשתלם בדקה ה-54: אלימלך הצליח לירות כדור אדיר מ-27 מטרים לרשת ולצמק ל1:2. כעבור 5 דקות שקט השתרר באצטדיון בנתניה לאחר שיצחק האורח הצליחה להשוות את התוצאה מקרוב ולאחר טעות של השוער ניר גל, 2:2.

 כשהיה נראה כבר שנתניה בדרך לתיקו מאכזב שעוד תכה עליו על חטא, הגיע השער הדרמטי: בתוך תוספת הזמן נפסק פנדל לנתניה. ערן לוי, מי אם לא הוא, נכנס כמחליף בחצי השני בעט את הפנדל מדויק ולרשת – 2:3 דרמטי לנתניה שמתבססת במקום הראשון לאחר תיקו 0:0 של השנייה עכו בחוץ מול אחי נצרת. 

נתניה שיחקה בהרכב הבא: גל, מור, ורגוץ', זדנוב, כחלון, מוחמד, קוגבניה, אברהם, סבע, דנון, בדש.

 

מצאתם טעות בכתבה? כתבו לנו